Rodzinny wypad do Szczecina (85)

Biegowy weekend biegowy w Szczecinie.


Najpierw 24 sierpnia w sobotę Józiu i Tereska wzięły udział w największym biegu dzieci w Polsce. Podczas Bieg Pirata biegi odbywały się dla wszystkich na dystansie 100 metrów. 


Startowały najmłodsi od 1 do 12 roku życia. Przez 3 godziny wystartowało 35 serii biegów podzielonych na kategorie wiekowe! Co ciekawe to jeden z niewielu biegów dla dzieci, gdzie startowały także dzieci na wózkach. 
To było świetne doświadczenie z punktu widzenia organizatora biegów dla dzieci w czasie Mini Festiwalu Biegowego o "Złotą Kózkę" w Dobczycach. W kategorii 8-latków Józefowi po wielkiej batalii udało się zdobyć trzecie miejsce! W biegu 7-latek tuż za podium uplasowała się Tereska. 

Dzień po startach dzieci na Jasnych Błoniach dystans półmaratoński w jubileuszowym 40. Szczecin Półmaraton zaliczyłem ja. W ogromnym upale udało mi się uzyskać przyzwoity czas 1:28:22 i 49 miejsce open na 2127 uczestników. Fajnym doświadczeniem było wsparcie rodziny na trasie w aż trzech punktach.Po biegu "zaliczyliśmy" krótki wypad nad polskie morze.


Komentarze

Prześlij komentarz